ART / Oil paintings / Oil painting 13636677
nr 1363 6677
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad R Hall, birds. Oil on canvas, 62x50,
Oidentifierad konstnär. Signerad R Hall, fåglar. Olja på duk, 62x50 cm
SEK 700
Monday November 30 2020
at 20:19:51
250 kr
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr